Mix-Bet Beton

Beton towarowy – Oborniki, Poznań, Swarzędz

betoniarka, dowóz betonu Poznań

Beton towarowy różni się od pozostałych rodzajów betonu przede wszystkim tym, że jest on dostarczany na plac budowy betoniarkami lub pojazdami samowyładowczymi w odróżnieniu od pozostałych form, które są wyrabiane na miejscu. Jest to ściśle związane przede wszystkim z dążeniem do uzyskania jak najbardziej wytrwałej mieszanki, którą ciężko wyprodukować w inny sposób. W budownictwie beton jest głównym materiałem wykorzystywanym przy tworzeniu kluczowych elementów architektonicznych tj. ściany, fundamenty, stropy itd. Właśnie to sprawia, że warto zainwestować w specjalistyczny beton towarowy niż samemu wytwarzać go na budowie.

 

 

Beton towarowy - Oborniki, Poznań, Swarzędz

 

 

CO JEST ISTOTNE PRZY WYBORZE BETONU TOWAROWEGO?

 

 

Rynek budowlany z roku na rok jest powiększany o kolejne wytwórnie betonu, które chcą zaspokoić potrzeby swoich klientów. Zapotrzebowanie również rośnie ponieważ powstaje coraz więcej mieszkań wybudowanych indywidualnie, oczekiwania są coraz większe także jeżeli chodzi o szybkość dostarczenia produktu. Niestety nie każdy może pochwalić się wysoką jakością swoich wyrobów betoniarskich. Jak ocenić z jakim materiałem mamy do czynienia?

Po pierwsze nie warto decydować się na mało znane firmy, które oferują podejrzanie niską cenę za swoje usługi. Jest to dość istotna inwestycja, od której będzie zależała trwałość wykonanego budynku dlatego posiadanie przez betoniarnie odpowiednich certyfikatów wydawanych przez niezależne instytucje powinny być potwierdzeniem dobrze wykonanej roboty.

Dodatkowo wraz z dostawą betonu towarowego powinien być dołączony dokument WZ świadczący o spełnieniu wymaganych norm wraz z Deklaracją Zgodności.

Więcej wpisów:

Bez kategorii

Betoniarnia Poznań – jaką wybrać?

Beton, czyli masa budowlana, dzięki której możliwe jest tworzenie różnych konstrukcji architektonicznych to materiał obecny na każdym placu budowy. Skąd jego popularność? Przede wszystkim z

Aktualności

Betonowanie mostu na rzece Warta

Inwestycje małe i te duże obsługujemy ze szczególną dbałością o jakość wylewanego betonu. Tym razem pracowaliśmy przy budowie mostu na rzece Warta w województwie wielkopolskim.