Mix-Bet Beton

Wylewki anhydrytowe

Czym jest wylewka anhydrytowa?

Budujesz lub remontujesz dom? A może jesteś właścicielem firmy budowlanej?  Niezależnie od tego czy chciałbyś skorzystać z wylewki anhydrytowej jako osoba prywatna, czy też firma, z  pewnością zależy Ci na tym aby usługa została wykonana profesjonalnie,  a materiał był tym o najwyższej jakości, co zapewniłoby trwałość wykonanej konstrukcji.

Wylewki anhydrytowe to doskonały pomysł do wykorzystania przy tworzeniu podkładu podłogowego.  Ten materiał o płynnej konsystencji świetnie sprawdza się przy zakładaniu ogrzewania podłogowego,  jest to masa samopoziomująca, zapewniająca gładką powierzchnię podłogi. Kolejna zaletą wylewki anhydrytowej jest fakt, że jest materiałem dobrze przewodzącym ciepło, nagrzewa się znacznie szybciej niż wylewka cementowa, również stosowana przy zakładania podłóg.

Ile kosztuje wylewka anhydrytowa w Poznaniu?

Istnieje wiele firm oferujących wylewki anhydrytowe na terenie Poznania, przekrój cenowy również jest bardzo zróżnicowany.  Warto dobrze zastanowić się nad firmą na którą chcemy się zdecydować, ponieważ będzie to miało duży wpływ na późniejsze użytkowanie pomieszczeń – materiał w niskiej cenie, może okazać się kiepskim jakościowo. W przypadku budowy domu, nie powinno stosować się rozwiązań niezwykle tanich, ponieważ wpłynie to na jakość i trwałość konstrukcji.

Cena za metr kwadratowy materiału ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta, oferujemy materiał już od 40zł za m2.  

Spraw, żeby dom był budynkiem świetnym jakościowo na tle innych Poznańskich konstrukcji, zadbaj o to z naszą firmą. Jak już wcześniej wspominaliśmy, wylewki anhydrytowe w Poznaniu oferuje wiele firm, wybierz zatem tę najlepszą.

Wytwórnia Betonu Mix-Bet Beton Sp. z o.o.
62-020 Rabowice ul. Średzka 2a 
NIP: 7773305314

Polityka cookies Regulamin Kontakt

Projekt i wykonanie Ad-Site