Mix-Bet Beton

Prefabrykaty betonowe - oferta

Ściany

wykonane mogą być z różnych materiałów. Wszystkie łączy jedno – są równie trwałe co ściany wymurowane z pustaków oraz pozwalają na znaczne skrócenie czasu wznoszenia domu lub remontu.

Stropy

to doskonały sposób na ułatwienie prac budowlanych. Montuje się je z wygodnych i prostych w montażu płyt prefabrykowanych, które nie wymagają całkowitego deskowania i czasochłonnego wylewania betonu.

Schody

wykorzystywane są między innymi w budownictwie wielorodzinnym. Do ich głównych zalet zaliczyć można szeroki wybór konstrukcji, nieskomplikowaną budowę oraz niski koszt inwestycji.

Płyty drogowe

o wymiarach 3,0×1,5×0,15 m

Beton bloki

(klocki lego betonowe) o wymiarach 1,8×0,6×0,6m

Prefabrykaty

Prefabrykaty to elementy obecne na każdym placu budowy. Są półproduktami, czyli elementami budowlanymi lub konstrukcyjnymi, których parametry użytkowania wymagają jedynie niewielkiej obróbki. Główną zaletą prefabrykatów jest skrócenie dzięki ich zastosowaniu czasu trwania budowy. Szeroki wybór prefabrykatów oraz krótki czas montażu sprawiają, że coraz więcej osób się na nie decyduje. Wart pamiętać, że „czas to pieniądz”, a więc postawienie na takie półprodukty może znacznie obniżyć koszt budowy lub wykonywanego remontu. Inną ważną zaletą prefabrykatów są duże możliwości konstrukcyjne. Zaprojektowanie bowiem niektórych, innowacyjnych elementów możliwe jest jedynie w specjalnych zakładach, a nie na placu budowy.

Dostawca prefabrykatów Wielkopolska

Wieloletnie doświadczenie w zapewnianiu wysokiej jakości prefabrykatów sprawia, że oferowane przez naszą firmę produkty stanowią ułatwienie prac budowlanych – zarówno tych związanych ze wznoszeniem domów, jak i remontami. Szeroki wybór oraz najwyższa jakość sprawiają, że prefabrykowane ściany, stropy oraz schody stanowią doskonałą alternatywę dla tych, stawianych „od zera”.

 

Niezależnie od skali projektu oraz potrzeb, oferowane przez nas prefabrykaty z pewnością spełnią Twoje potrzeby. Wykwalifikowany zespół, którym może pochwalić się nasza firma doradzi Ci wybór prefabrykatu, który:

Ściany

Ściany prefabrykowane to elementy nie tylko znacznie skracające czas trwania budowy i obniżające jej koszt ale dające również wiele możliwości. Wykonane mogą bowiem być z różnych, trwałych i wysokiej jakości materiałów. Duże znaczenie odgrywa również możliwość wyboru kształtu, grubości i rozmiaru. Stawiając na ściany prefabrykowane, można ominąć koszt związany z wykonywaniem robót tynkarskich, dzięki uzyskaniu wysokiej jakości powierzchni. Inną zaletą takich ścian jest możliwość montażu takich akcesoriów jak puszki elektryczne czy przepusty, co znacznie skraca czas późniejszych prac instalacyjnych na budowie. To nowoczesne rozwiązanie stosowane jest nie tylko w budownictwie mieszkaniowym ale również w konstrukcjach przemysłowych, usługowych i magazynowych. Inną, ważną zaletą, o której często się nie mówi, jest możliwość przeniesienia ściany w miejsce, gdzie dostęp jest znacznie utrudniony. Usprawnienie procesu budowlanego wiąże się ze zniesieniem ograniczeń, jakie często występują podczas budowy w trudnych warunkach.

Stropy

Stropy prefabrykowane to innowacyjne rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej osób. Główną zaletą takich stropów jest znaczne skrócenie czasu trwania prac na budowie. Stropy prefabrykowane bowiem nie wymagają całkowitego deskowania oraz czasochłonnej pracy, jaką jest wylewanie betonu. Szeroki wybór płyt prefabrykowanych pozwala na doskonałe dopasowanie stopu do projektu. To innowacyjne rozwiązanie to znaczna oszczędność nie tylko czasu ale również pieniędzy. Montaż stropu bowiem nie wymaga wypożyczania ciężkiego sprzętu. Ponadto, stosowane płyty prefabrykowane charakteryzuje wysoka dźwiękoszczelność i bardzo dobre parametry izolacyjne. Inną, istotną zaletą stropu wykonanego z płyt prefabrykowanych jest możliwość ich montażu również zimą, co może odgrywać dużą rolę już podczas tworzenia projektu i wstępnych prac budowlanych. Wyróżnić można kilka rodzajów stropów prefabrykowanych ze względu na wykorzystane materiały.

Schody

Schody prefabrykowane to doskonałe rozwiązanie sprawdzające się nie tylko w budownictwie mieszkaniowym. Do głównych zalet takich schodów, jak w przypadku wszystkich półproduktów wykorzystywanych w budownictwie, jest oszczędność czasu oraz pieniędzy. Szeroki wybór konstrukcji pozwala na doskonałe dopasowanie schodów do projektu i ich wykończenie już na etapie produkcji. Schody prefabrykowane to nie tylko szybki i prosty montaż ale również trwałość, solidność oraz wysoka ognioodporność. Szeroki wybór nie tylko rozmiarów ale również materiałów, z których wykonane mogą być schody sprawia, ze stanowią doskonały wybór zarówno do wnętrza budynku, jak i na zewnątrz. Wymiary schodów – ich szerokość, wysokość oraz długość stopni, dopasowuje się do wymagań inwestycji. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie produktu doskonale spełniającego wszelkie wymagania i potrzeby. Ponadto, schody prefabrykowane dają możliwość uzyskania formy oraz kształtu często niemożliwego do uzyskania na terenie budowy.