Mix-Bet Beton

Budujesz dom, remontujesz pomieszczenie gospodarcze, lub stawiasz nowy budynek na posesji na terenie Poznania lub Wielkopolski? Taki zabieg nie byłby możliwy bez materiału jakim jest beton. Beton towarowy jest podstawową substancją budulcową wykorzystywaną przy wznoszeniu budynków – spaja cegły, stanowi fundament, jest elementem tworzącym podłogi w pomieszczeniach.

Jeżeli zależy Ci zatem na tym, aby Twój dom został zbudowany z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu byłby trwalszy, lub Twoja firma zdobyła status świadczącej usługi na najwyższym poziomie, zdecyduj się na współpracę z firmą, która oferuje tworzywo, będące na rynku najlepsze jakościowo w Poznaniu, jednocześnie w niewygórowanej cenie.

Składowe ceny?

Dobra jakość materiału i wysoka klasa wytrzymałościowa – właśnie za to płacą Państwo decydując się na usługi naszej firmy.

Jakie elementy składają się na cenę betonu towarowego oferowanego przez naszą firmę?

  • Stawka VAT (23% lub 8%),
  • Koszt transportu betonu,
  • Minimalna objętość zamówienia,
  • Cena za metr sześcienny materiału, w zależności od wybranego rodzaju tworzywa,
  • Cena zużycia pompy do betonu

Zatem ile kosztuje beton?

W zależności od klasy zakupionego betonu, ceny netto zostają ustalane indywidualnie dla każdego klienta.

Informujemy, że powyższe cenny nie stanowią oferty handlowej, przedstawionej  przez naszą firmę a mają jedynie charakter informacyjny (Ceny mogą ulec zmianie przez wpływ elementów przedstawionych powyżej. Zostają one ustalane indywidualnie z klientem).

Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu podjęcia współpracy, oferujemy wylewki betonu o najwyższej jakości w przystępnych cenach. Profesjonalny transport oraz wylewki betonowe w Poznaniu z których będą Państwo zadowoleni.